Home FAKRO NA TARGACH BUDMA 2016

FAKRO NA TARGACH BUDMA 2016

02.02.2016 - 05.02.2016
 

Firma FAKRO, wicelider na światowym rynku okien dachowych i schodów strychowych już po raz 25 zagościła na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA, które podobnie jak FAKRO świętują swoją srebrną rocznicę.

Na dwóch stoiskach o łącznej powierzchni wystawienniczej 160m2 FAKRO zaprezentowało szeroką gamę innowacyjnych produktów, wśród nich między innymi: okno do dachów płaskich DEF w wersji ColourLine, okno balkonowe FGH-V Galeria oraz energooszczędne schody strychowe LWT. Stoiska FAKRO cieszyły się dużym zainteresowaniem odwiedzających, którzy chętnie korzystali z fachowej porady ekspertów. Szczególną uwagę zwrócono na funkcjonalność markiz oraz markizolet do okien pionowych prezentowanych na stoisku w zróżnicowanych wariantach kolorystycznych oraz różnych sposobach sterowania.

Fachowy montaż markiz FAKRO został zaprezentowany przez Wojciecha Chronowskiego - managera tej grupy produktowej, który szczegółowo omówił kolejne kroki poprawnej instalacji produktu. Prezentacja odbyła się w ramach - organizowanej cyklicznie podczas targów - „Monteriady”.

Przez cały dzień trwały Mistrzostwa Polski Młodych Dekarzy, których złotym Partnerem jest FAKRO. Dekarze z całej Polski, dopingowani przez odwiedzających walczą o zaszczyty. Rywalizacja potrwa do czwartku, wtedy też najlepsi zostaną nagrodzeni.

Tegoroczne Targi Budownictwa i Architektury BUDMA rozpoczęła uroczysta inauguracja, na której byli obecni przedstawiciele władz rządowych i samorządowych oraz reprezentanci organizacji branżowych. Po symbolicznym przecięciu wstęgi wręczono Złote Medale Międzynarodowych Targów Poznańskich oraz nagrody okolicznościowe, przyznane przez Prezydenta Miasta Poznania. Firma FAKRO, obchodząca w bieżącym roku Jubileusz 25-lecia swojej działalności, otrzymała od organizatorów MTP, statuetkę, symbolizującą uznanie za dotychczasowe osiągnięcia i profesjonalizm oraz podziękowanie za 25 lat owocnej współpracy.

Budownictwo jest oknem na świat. Międzynarodowe Targi Poznańskie jako jedne z największych branżowych targów Europy Środkowo-Wschodniej, są okazją do poszerzania horyzontów, wymiany doświadczeń, a w efekcie do kreowania nowych rozwiązań w branży stolarki budowlanej. Trzeba przyznać, że przez 25 lat misja targów została wypełniona – skomentował Janusz Komurkiewicz, członek zarządu.