Home OTWÓRZ SIĘ NA PRZYJEMNOŚĆ!

OTWÓRZ SIĘ NA PRZYJEMNOŚĆ!

04.12.2015
 

Odkryj możliwości okien dachowych FAKRO FTP-V Z-Wave z otwieraniem elektrycznym.

 

Okna dachowe FAKRO zostały zaprojektowane tak, aby życie w wymarzonym domu było nie tylko wygodne, ale także sprawiało przyjemność. Nowe okna dachowe FAKRO Z-Wave zapewniają maksymalny komfort mieszkania na poddaszu. Stanowią istotny i integralny element inteligentnego domu w bezprzewodowym systemie Z-Wave.

Są to okna obrotowe fabrycznie wyposażone w kompletną instalację elektryczną, która umożliwia otwieranie i zamykanie okna oraz sterowanie zamontowanymi na nim dodatkami za pomocą pilota. Okna Z-Wave szczególnie polecane są do pomieszczeń, w których okna montowane są na dużej wysokości poza bezpośrednim zasięgiem użytkownika. Umożliwia to wykorzystanie tych okien w nietypowych projektach architektonicznych i stwarza duże możliwości przy aranżacji wnętrz.

Zalety okien dachowych sterowanych elektrycznie:

  • inteligentny czujnik deszczu automatycznie uruchamia funkcję zamykania otwartego skrzydła w czasie pojawienia się opadów,
  • cała instalacja elektryczna mieści się pod estetyczną, aluminiową blendą zamontowaną w dolnej części ościeżnicy,
  • wystarczy podłączyć jeden przewód do sieci elektrycznej 230V.

 

Poczuj się bezpiecznie Odetchnij świeżym, czystym i przefiltrowanym powietrzem

Bezpieczeństwo okien dachowych gwarantowane jest poprzez zastosowanie hartowanych szyb objętych bezterminową gwarancją na gradobicie oraz nowatorski system wzmocnienia konstrukcji okna topSafe, który znacznie podnosi odporność okien dachowych na włamanie oraz chroni je  przed otwarciem podczas przypadkowego nadepnięcia na skrzydło. W skład systemu topSafe wchodzą:

  • innowacyjny system mocowania specjalnie wyprofilowanych zawiasów,
  • metalowy element wzmacniający zaryglowanie,
  • metalowa listwa utrudniająca włamanie przy pomocy narzędzi.
Automatyczny nawiewnik V40P posiada powiększony kanał przepływu powietrza i zmienioną konstrukcję, aby przy wzroście różnicy ciśnień i podmuchach wiatru, wielkość przepływu powietrza utrzymana była na stałym poziomie. Dodatkowo posiada dobre właściwości filtracyjne, dzięki czemu kurz i pył nie przedostają się do pomieszczenia. Nawiewnik V40P jest wodoszczelny, zarówno przy otwartym jak i zamknietym nawiewniku. Nawet przy bardzo silnych opadach deszczu z porywistym wiatrem, nawiewnika V40P nie trzeba zamykać, a Ty możesz cieszyć się czystym i świeżym powietrzem w swoim domu.

Czy wiesz, że ...

Obecnie, na całym świecie w systemie Z-Wave zrzeszonych jest ponad 200 producentów urządzeń elektrycznych domowego użytku, m.in. Intel, Panasonic, Apple, General Electric. System Z-Wave stosowany jest również w urządzeniach wykorzystywanych w budownictwie, np. w oknach dachowych FAKRO, w bramach garażowych Wayne-Dalton, w systemach ogrzewania Danfoss czy urządzeniach do oświetlenia Osram, dlatego system można stosować już na etapie budowy domu. Produkty Z-Wave mogą być sterowane za pomocą smartfona lub komputera. Wystarczy zainstalować bramkę internetową dostępną na rynku, wyposażoną w interfejs Z-Wave (np. Fibaro, Vera), aby za pomocą przeglądarki internetowej lub aplikacji Z-Wave łatwo kontrolować produkty FAKRO zarówno z domu jak i z każdego miejsca na świecie.

Odwiedź nasz salon sprzedaży >