Home LIDER RYNKU STOLARKI 2013 DLA VELUX

LIDER RYNKU STOLARKI 2013 DLA VELUX

26.09.2013
 

Szanowni Państwo,

mamy przyjemność poinformować Państwa, iż firmy VELUX otrzymała Tytuł Lidera Rynku Stolarki 2013 przyznawany przez „Forum Branżowe” – jeden z czołowych miesięczników branży stolarki budowlanej w Polsce. Pamiątkowe dyplomy zostały wręczone 10 września podczas Gali Liderów Rynku Stolarki – uroczystego spotkania Klubu Forum 100, zrzeszającego szefów stu największych firm branży stolarki budowlanej w naszym kraju.

Tytuł Lidera Rynku Stolarki przyznawany jest producentom i dostawcom z branży stolarki na podstawie rankingów wyników sprzedaży tworzonych przez Centrum Analiz Branżowych. Uzyskane wyniki za 2012 rok i otrzymane przez VELUX wyróżnienia są potwierdzeniem wysokiej pozycji na rynku.

Pragniemy również podkreślić, iż firma VELUX od początku swojego istnienia stara się realizować strategię opartą na odpowiedzialności społecznej, która wyraża się zarówno w wysokiej jakości oferowanych produktach, dbaniu o bezpieczeństwo pracy, ochronie środowiska, czy wsparciu organizacji społecznych, jak również zachowaniu najwyższych standardów w realizacji polityki sprzedażowej.