Home NAWET 2000ZŁ ZOSTAJE NA KONCIE!

NAWET 2000ZŁ ZOSTAJE NA KONCIE!

16.09.2013
 

Promocja trwa w terminie od 16.09.2013r. do 15.11.2013r.

Energooszczędne i funkcjonalne Produkty FAKRO zapewniają najwyższy standard i poczucie bezpieczeństwa, które sprawia, że odczuwamy spokój i jesteśmy optymistycznie nastawieni do życia. Po prostu czujemy się szczęśliwi!

Jeśli chcesz cieszyć się komfortowym, idealnie dopasowanym do Twoich potrzeb podaszem, już dziś zainwestuj w najwyższej jakości produkty FAKRO i weź udział w naszej promocji!

JAK SKORZYSTAĆ Z PROMOCJI?

I. Kup superenergooszczędne i funkcjonalne produkty FAKRO:

 

SUPERENERGOOSZCZĘDNE OKNO DACHOWE
za które otrzymasz 500 zł Zwrotu:

Specjalny rodzaj okien przeznaczony do budownictwa energooszczędnego oraz pasywnego.

  • FTT U6 - okno z superenergooszczędnym pakietem szybowym U6 (U okna = 0,81W/m2K ).
  • FTT U8 Thermo - okno wraz z kołnierzem uszczelniającym EHV-AT Thermo, z pasywnym pakietem szybowym U8, co zapewnia, że jest najcieplejszym oknem dachowym dostępnym na rynku. Przeznaczone do budownictwa pasywngo, potwierdzone certyfikatem Passive House (U okna = 0,58W/m2K ).

UCHYLNO-OBROTOWE OKNO DACHOWE preSelect
za które otrzymasz 200 zł Zwrotu:

Okno uchylno - obrotowe to nowoczesna, funkcjonalna konstrukcja o wysokiej użyteczności i łatwej obsłudze. Posiada dwie oddzielone od siebie funkcje otwierania skrzydła: uchylną oraz obrotową.

  • PPP-V - okno zbudowane z wielokomorowych profilii PVC w kolorze białym wzmocnione rdzeniami stalowymi. Tworzywo nie pochłania wilgoci, okno jest trwałe i odporne na korozję.
  • FPP-V - okno z najwyższej jakości drewna sosnowego, dwukrotnie malowane ekologicznym lakierem akrylowym w kolorze naturalym.
  • FPU-V - okno z najwyższej jakości drewna sosnowego, trzykrotnie malowane poliuretanowym lakierem, tworzącym na powierzchni ramy trwałą, idealnie gładką powłokę w kolorze białym.

SCHODY STRYCHOWE
za które otrzymasz 100 zł Zwrotu:

  • LML - segmentowe schody strychowe z metalową drabinką, które zapewniają najwyższy komfort użytkowania oraz obsługi przy jednoczesnym uproszczeniu procesu montażu.
  • LWT - to schody supertermoizolacyjne (U = 0,51W/m2K ), polecane do budownictwa energooszczędnego oraz pasywnego, posiadają 4-tą najwyższą klasę szczelności.

II. Prześlij dokumenty Zgłoszeniowe:

Kserokopia Faktury - ksero faktury za zakup Produktów Promocyjnych FAKRO 23% lub 8% (do faktury za usługę dołącz dokument WZ lub specyfikację)

oraz

Fomularz Zgłoszeniowy - rejestrujesz się wypełniając Formularz Zgłoszeniowy, który musisz wydrukować, podać wymagane dane, podpisać i wysłać na adres:

ul.Węgierska 144a, 33-300 Nowy Sącz
z dopiskiem „2000 zł zostaje na koncie!”

III. Weryfikacja dokumentów:

Po pozytywnej weryfikacji dokumentów Zgłoszeniowych do 30 dni od daty ich wpłynięcia, otrzymasz zwrot na podane w Formularzu Zgłoszeniowym konto bankowe.

UWAGA!
Maksymalna ilość Produktów Promocyjnych, za jaką Uczestnik może otrzymać zwrot to 4 sztuki.
Uczestnik za zakup od 1 do maksymalnie 4 Produktów Promocyjnych FAKRO otrzymuje od Organizatora zwrot na konto. Jeżeli Uczestnik zakupił więcej Produktów Promocyjnych FAKRO to spośród nich do promocji uwzględniane są tylko 4 sztuki produktów, dla których ustalona jest najwyższa wartość zwrotu.

Regulamin promocji: "Nawet 2000zł zostaje na koncie"