Home FAKRO NA TARGACH BUDMA 2013

FAKRO NA TARGACH BUDMA 2013

29.01.2013 do 01.02.2013
 

Z dniem 1 lutego zakończyły się największe krajowe targi budowlane BUDMA 2013. Tradycyjnie nie mogło na nich zabraknąć firmy FAKRO. Na powierzchni 300 mkw firma zaprezentowała pełną ofertę produktów związanych z bezpieczeństwem, energooszczędnością i komfortowym użytkowaniem poddasza. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się zdalnie sterowane markizy solarne AMZ Solar do okien dachowych. Goście stoiska FAKRO mogli samodzielnie sprawdzić ich działanie przy użyciu pilota czy też smartfona. Wyjątkowość markizy AMZ Solar została doceniona przez jury konkursu o Złoty Medal, które przyznało produktowi FAKRO tę prestiżową nagrodę.

Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich to jedna z najbardziej rozpoznawalnych nagród na polskim rynku. O jej przyznaniu decyduje grono wybitnych specjalistów reprezentujących różne środowiska sektora budownictwa.

Wszystkie produkty, które otrzymały nagrodę Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich biorą udział w konkursie Złoty Medal – Wybór Konsumentów.

Serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w tym konkursie i głosowania na wyjątkową markizę FAKRO – AMZ Solar. Konkurs trwa do 7.03.2013 i można w nim wziąć udział klikając w poniższy link:

http://zlotymedal.mtp.pl/pl/wybor_konsumentow_2012/budma_glosuj/

Markiza AMZ Solar to odpowiednie połączenie skutecznej ochrony poddasza przed nagrzewaniem z najwyższym komfortem obsługi. Sterowana pilotem, smartfonem lub obsługiwana automatycznie dzięki czujnikowi pomiaru natężenia światła, markiza AMZ Solar zapewnia osiem razy skuteczniejszą ochronę przed nagrzewaniem pomieszczenia w porównaniu z zasłonami wewnętrznymi, umożliwiając jednocześnie dopływ naturalnego światła i kontakt wzrokowy z otoczeniem.